Výtvarné tvoření, kurzy a workshopy

Dílničky pro školy

Naše Studio je otevřeno ke tvoření skupinkám dětí ze škol, aby se mohly seznámit a vyzkoušet si různá řemesla a ruční práce. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Dílničky pro školky

Rádi v našem Studiu přivítáme skupinky předškoláčků k různému tvoření s keramickou hlínou, vlnou, papírem, včelím voskem nebo textilem. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Dílničky pro prťátka

Přijďte se svými nejmenšími, kteří se již udrží na židli a dosáhnou na stůl. Půjčíme jim razítka, formičky, vykrajovátka, štětečky i barvičky a hlavně hlínu, kterou svými ručkami budou poznávat, hníst, mačkat, namáčet i sušit. Prostě si užívat kontaktu s krásným přírodním materiálem, ze kterého se jim jistě podaří vykouzlit úžasnou drobnost do Vaší rodinné sbírky…

Tvoření pro seniory

Velmi rádi budeme věnovat čas tvoření se seniory. Jednotlivcům, skupinkám i organizovaným skupinám rádi ukážeme co umíme a i my se rádi naučíme něco nového. Začít tvořit není nikdy pozdě. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Maminky s dětmi

(nabídka je určena též pro tatínky, babičky, dědečky, tety…)

V našem Studiu pro Vás připravíme minimálně jednou za týden tématické výtvarné činnosti pro společné tvoření těch nejmenších a jejich doprovodu. Hlavním smyslem těchto kreativních chvil je posílení sociálních vazeb v rodinách ať rodičovských tak i mezigeneračních.

Rodinné tvoření

Kreativní tvoření pro celé rodiny, kdy můžete se svými dětmi, vnuky, rodiči  pracovat na společném výtvarném projektu nebo si každý tvořit „to své“ vedle svých blízkých. V současné době vzhledem k zaneprázdněnosti rodičů je čím dál méně možností, jak strávit chvíle společnou kreativní činností a posílit tak rodinné vazby a chvíle společné radosti.

Přijďte si vyzkoušet, jak je příjemné tvoření se svou rodinou pohromadě.

Kreativní kurzy a workshopy

Připravujeme pro Vás velkou škálu kurzů, kde si budete moci vyzkoušet různé kreativní činnosti v našem Studiu pod vedením zkušených lektorů. Nabídku aktuálního kurzu vždy včas najdete na našich stránkách.

keramika_01
keramika_02
keramika_03
keramika_04